2009 Budapest bajnokság Küzdelmes mérkőzés, sok egyéni hiba

A VSD nevű vízilabda csapatunk a bajnokság 3.fordulójában a Városgazda Utánpótlás Klub Kistarcsa csapatával mérkőzött meg a BVSC uszodában. Mindkét csapat nyeretlenül állt a bajnokságban a VUK- nak a gólátlaga azért erősebb volt. Nagy küzdelemre készültünk amibe akár a győzelem is benne lehetett volna. Az első két negyedben kiegyenlített volt a mérkőzés viszont 2-3 lefordulásból az ellenfél szerezte meg a vezetést. Az első gólunkra a 2. negyedig kellett várni de addigra már 4-et kaptunk. A félidőt 4-1-es hátránnyal zártuk, viszont a szünetben megbeszélt taktikának is köszönhetően a 3.negyedet 3-1-re hoztuk,így feljöttünk 4-5-re. Amikor már az egyenlítésbe bíztunk sajnos beleszaladtunk egy nagy pofonba.7-0-ra hozta az ellenfél az utolsó negyedet így 12-4-re kikaptunk! Az utolsó negyedben már volt játékosunk aki kipontozódott, de leginkább a rengeteg egyéni hiba, elvesztett labdák, a pontatlan passzok, a lassú helyzetfelismerés valamint a fáradság miatt szétesett a játékunk. Mindenesetre tanulságos mérkőzés volt és irányt mutat a további munkánkhoz. Sok pihenésre nem lesz lehetőségünk mivel 29.-én szintén a BVSC uszodába ugrunk vízbe ezúttal a Budafóka csapata ellen! Cél a győzelem!