Háromból Három!

Folytatta bajnoki szereplését a 2010-es csapatunk a Budapest bajnokságban.

A II.kerület csapatát sikerült most magunk mögé utasítanunk így három forduló után is veretlenül állunk a csoport második helyén, kizárólag a több dobott góllal lemaradva a dobogó felső fokáról.

II. Ker. Sport - Aquaworm 1-16 (1-6, 0-7, 0-3, 0-0)

Góllövőink:

Fodor Boglárka 6

Kókány Zsófia 5

Pásztor Csanád 2

Kállai Koppány 2

Farkas Gergő 1

Előzetesen egy nehéz mérkőzésre számítottunk, az ellenfelünk az előző mérkőzésén 5 góllal verte meg a Vácot. Ehhez képest nagyon simára sikeredett. Az első negyedben nem tudtunk csapatként játszani, ez meg is látszott a rengeteg kihagyott helyzeten, valamint a sok eladott labdánál. Mindenki egyedül akarta megoldani a szituációkat. A második negyedben már sikerült csapatként játszanunk, elöl gyönyörű gólokat szereztünk, míg hátul a szoros védekezésünk nagyon jól működött, rengeteg labdát tudtunk szerezni belőle. Az emberelőnyöket nem tudtuk jól megjátszani 8-ból egyet sikerült gólra váltanunk, míg a megítélt büntetőkből is csak 1-ez tudtunk belőni, ezeken muszáj lesz javítanunk a közeljövőben!

Következő mérkőzés: 2022.10.22 11:30 Hajós 33-as medence Aquaworm - III. Ker. TVE