BUDAPEST 2007 1. forduló 2 mérkőzés 1 győzelem-1 vereség

Aquaworm – YBL WPC II. 3-9
(1-1, 1-1, 1-4, 0-3)

Benze András 2
Vízkeleti Péter 1

Két mérkőzést játszottunk, nem ehhez voltunk hozzászokva idáig, de ez nem okozott problémát szerencsére. Furcsa volt közönség nélkül játszani, de a vírus miatt ehhez is hozzá kell szokni, viszont felhívnám mindenki figyelmét arra, hogy a kevesebb zaj miatt, végképp lehet hallani mindent ami a vízben kicsúszik a szátokból! Az első meccsen egy nagyon jó meccset játszottunk, amit jól mutat az is, hogy a félidőben csak 2-2 volt az állás. Sajnos ahhoz még nem elég erős a keretünk, hogy megússzuk azt, hogy az egyik kezdő játékosunkat elveszítsük a második negyed legelején egy hatalmas butaság miatt. Az ellenfél csapata a második félidőben jobban bírta a kiélezett tempót, így szép lassan felőröltek minket. A három darab kihagyott büntető is jól mutatja, hogy a végeredmény ellenére is volt keresnivalónk ezen a mérkőzésen. Újabb 3 játékosunk debütált a Gyermek II-es csapatban, ezúton is gratulálok nekik!

Angyalföldi Sportiskola II. – Aquaworm 7-16
(1-4, 3-4, 3-3, 0-5)

Bencze András 6
Szőke Zsombor 2
Sidorow Ádám 2
Vízkeleti Péter 2
Hudvágner Máté 2
Prinz Máté 1
Ádám Botond 1

Megszületett ebben a bajnokságban is az első győzelmünk! Egy elég sima meccsen sikerült megvernünk az ASI-Vasas gárdáját, a tavalyi szezonban kétszer is legyőztek minket, de most visszavágtunk. Ezen a meccsen mér jobb volt a helyzetkihasználásunk, bár a jótól még ez is messze van, de végre lőttünk kapura! Volt, aki kicsit túlzásba is esett és úgy gondolta, hogy neki kell mindent ellőnie. de szerencsére ezen a meccsen ez is belefért. A passzaink sajnos ebben a korosztályban sem mindig találják meg a címzettet. szóval ideje lenne végre komolyan venni a passzolást edzésen és nem egyből megőrülni ahogy vízbe kerül a labda! Ezen a mérkőzésen már 2/3 statisztikát hoztunk össze ötméteresekből, ami nem jó, de nem is tragikus. Veres Boti a kapuban kezd egyre jobban kiegyensúlyozott teljesítményt nyújtani, és Bencze Andris is visszatért a tavaly őszi formájához szerencsére, a 4 másodperccel a vége előtti csavargóljához pedig még egyszer gratulálok!
Hajrá Aquaworm!