Legfiatalabb sportolóink szombaton (2020.09.26.) a TVE uszodában ugrottak a medencébe.
Az ellenfél az UVSE csapata volt. 15-0 vereség jól mutatja jelenlegi helyzetünket.
Mivel ez a korosztályunk teljesen kezdőkből áll így az idei év a tanulásról szól, hogy a gyerekek megtanulják a szabályokat, megismerjék a játékot.
Ennek tudatában veszünk részt a bajnokságban , természetesen mindent megteszünk, hogy a lehető legjobban szerepeljünk de a fejlődést most magunkhoz mérjük a leginkább.
Az első mérkőzés mindenképpen bizakodásra ad okot , mivel a lemaradásunk főleg játékismeretünkben látható.
Folytatjuk az edzéseket és napról napra jobbak leszünk!