Budapest 2009 1. forduló ELINDULTAK AZ ÚTON

Legfiatalabb sportolóink szombaton (2020.09.26.) a TVE uszodában ugrottak a medencébe.

Az ellenfél az UVSE csapata volt.  15-0 vereség jól mutatja jelenlegi helyzetünket.

Mivel ez a korosztályunk teljesen kezdőkből áll így az idei év a tanulásról szól, hogy a gyerekek megtanulják a szabályokat, megismerjék a játékot.

Ennek tudatában veszünk részt a bajnokságban , természetesen mindent megteszünk, hogy a lehető legjobban szerepeljünk de a fejlődést most magunkhoz mérjük a leginkább.

Az első mérkőzés mindenképpen bizakodásra ad okot , mivel a lemaradásunk főleg játékismeretünkben látható.

Folytatjuk az edzéseket és napról napra jobbak leszünk!