Nehéz szavakat találni erre a meccsre. A felkészüléssel nem volt gond és összeségében véve az erőnléttel sem. Jobbak voltak nálunk? Nem, nem voltak jobbak, mi voltunk rosszabbak a megszokottnál. Az akarat döntött és az ellenfél jobban akarta a győzelmet. Sajnos a második hely helyett a negyedik hely jutott nekünk így. A sorsunkat más kezébe helyeztük. Azért mondom ezt mert még bármi megtörténhet. A Sopron, az ASI és mi is játszunk még a Százhalombattával. Itt még bárki bukhat pontot. Még lesz egy Balaton – Sopron és egy Sopron – ASI is az utolsó két fordulóban. Ez azt jelenti, ha mi nem hibázunk többet akkor a harmadik helynek meg kell lennie és valószínűleg pontegyenlőség lesz valakivel a második helyen. A gólarányunk viszont nem túl jó, még akkor sem, ha mi még játszunk mindkét csapattal a tabella alján. Azt sem tudjuk, hogy mi lesz február 7. után. Rájátszás? Egy harmadik sorozat mindenki ellen? Bárhogyan is lesz, a maximumot kell kihoznunk magunkból és szükség van mindenki legjóbbjára. A Cápa és a Sportliget ellen dolgoznunk kell a gólarányunkon! Vigyáznunk kell az egészségünkre! Bármilyen nehéz is lesz ott kell lenni az 5-6 online vagy szárazföldi edzésen mielőtt újra megnyit az uszoda. Buktunk egy nagyot, de még nincs vége és nagyon, nagyon remélem, hogy még ebben a szezonban játszunk az ASI-val mégegyszer és helyére tehetjük a dolgokat...