Országos Gyermek és Serdülő csapatunk folytatta a jól indult bajnoki kezdést.
Az első fordulóban a Százhalombatta csapatát sikerült legyőznünk:
Gyermek csapatunk
Százhalombatta VSE - Aquaworm Waterpolo 6 - 16
Serdülő csapatunk
Százhalombatta VSE - Aquaworm Waterpolo 15 - 25
A második fordulóban pedig az Ajkai Cápákat ellen arattunk győzelmet
Gyermek
Aquaworm Waterpolo - CVK 16 - 7
Serdülő
Aquaworm Waterpolo - CVK 23 - 4
Gratuláluk a csapatoknak és edzőiknek!
1,2,3..Aqua......wooooorm!